POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA

Psycholog szkolny -  p. Marzena Krzesińska dyżuruje:

• poniedziałki godziny 8.00 - 16.00
    • środy godziny 8.00 - 12.00
    • czwartki godziny 8.00 - 11.00

Dyżury dla rodziców prowadzone są również w dniach zebrań i dni otwartych w godzinach 17.00 - 18.30.

Psycholog szkolny (w ramach poradni psychologiczno - pedagogicznej) -  p. Marta Kołacz

Psychologiem współpracującym z naszą szkołą z ramienia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 13 jest pani Marta Kołacz. Pani Kołacz dyżuruje na terenie naszej szkoły w pokoju numer 25 na I piętrze w pierwsze piątki miesiąca w godzinach 8.00-12.00.

Poza tym psycholog poradni pozostaje do Państwa dyspozycji (po wcześniejszym umówieniu się przez sekretariat poradni) na terenie poradni. Numery telefonów do Poradni: (22) 811 26 46; (22) 811 05 22 Adres Poradni: ul. Odrowąża 75, Warszawa

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 13

ul. Odrowąża 75 - zapisy i konsultacje tel. 22 811 05 22 lub 22 811 26 46

Proszę otworzyć plik - Kiedy_warto_spotkac_sie_z_psychologiem.docx

Zapraszamy na konsultacje rodziców, dzieci oraz nauczycieli i wychowawców.

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 13
    Warszawa ul. Odrowąża 75 tel. 022 811 05 22 lub 022 811 26 46

STOWARZYSZENIE DLA RODZIN
    ul. Ząbkowska 39 Warszawa tel. 022 619 42 67 lub 022 679 14 93

Specjalistyczna pomoc psychologiczna i pedagogiczna.
    Naszą misją jest pomaganie dzieciom i dorosłym, o których inni zapominają. Wsparcie rodzin i osób w tworzeniu więzi między sobą. Z naszych działań mogą korzystać:

Dzieci i młodzież od 3 do 21 lat oraz ich rodzice, które potrzebują wsparcia w rozwoju, pomocy psychologicznej lub pedagogicznej.

Rodziny w sytuacjach kryzysowych, z problemami wychowawczymi, uzależnień, pomocy i innym, które poszukują zmiany.

Dorośli poszukujący pomocy psychologicznej: porady, konsultacji, psychoterapii.

Osoby z innych placówek związane z dziećmi, młodzieżą i rodzinami.

Oferujemy specjalistyczną pomoc psychologiczną i pedagogiczną prowadzoną indywidualnie i grupowo:
    Poradnictwo,
    Konsultacje,
    Diagnozę,
    Psychoterapię i terapię,
    Terapię pedagogiczną,
    Terapię rodzinną i małżeńską,
    Zajęcia edukacyjne,
    Grupy wsparcia,
    Szkolenia językowe i informatyczne,
    Specjalistyczne wyjazdy wakacyjne i weekendowe,
    Aktywne organizowanie wolnego czasu,
    Zajęcia rozwijające zdolności
    Spotkania z okazji świąt, urodzin i innych okazji,
    Zajęcia w terenie kulturalne, sportowe, turystyczne,
    Szkolenia dla kadry merytorycznej placówek.

ZAPRASZAMY.